ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XIV

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

115

Дата реєстрації:

27.01.2022

Проголосовано:

27.01.2022 13:26:35

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  16
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 115У К Р А Ї Н АЛЮБЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДАЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯР І Ш Е Н Н Явід 27 січня 2022 рокусмт.ЛюбечПро матеріальнудопомогу Мойсеєнку М.В.Розглянувши заяву Мойсеєнка Михайла Володимировича, мешканця с. Вороб’їв, вул. Зарічна, буд. 13 про надання матеріальної допомоги на лікування, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до положень Програми соціального захисту населення «Турбота» у Любецькій селищній раді на 2021 рік, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регламенту, освіти, культури, молоді і спорту, охорони здоров’я, питань соціального захисту населення, законності і правопорядку та депутатської етики, селищна радаВИРІШИЛА:
 1. Надати Мойсеєнку Михайлу Володимировичу матеріальну допомогу на лікування в сумі 3000,00 грн (три  тисячі грн. 00 коп.).

 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань регламенту, освіти, культури, молоді і спорту, охорони здоров’я, питань соціального захисту населення, законності і правопорядку та депутатської етики.Селищний голова Валерій КОСТИЛЬОВ