ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XIV

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

118

Дата реєстрації:

27.01.2022

Проголосовано:

27.01.2022 13:28:05

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  16
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 118У К Р А Ї Н АЛЮБЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДАЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯР І Ш Е Н Н Явід 27 січня 2022 рокусмт.ЛюбечПро матеріальнудопомогу Максименку О.П.Розглянувши заяву Максименка Олександра Петровича, мешканця смт. Любеч, вул. Коцюбинського, буд. 8 про надання матеріальної допомоги на лікування, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до положень Програми соціального захисту населення «Турбота» у Любецькій селищній раді на 2021 рік, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регламенту, освіти, культури, молоді і спорту, охорони здоров’я, питань соціального захисту населення, законності і правопорядку та депутатської етики, селищна радаВИРІШИЛА:
 1. Надати Максименку Олександру Петровичу матеріальну допомогу на лікування в сумі 5000,00 грн ( п’ять тисяч грн. 00 коп.).

 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань регламенту, освіти, культури, молоді і спорту, охорони здоров’я, питань соціального захисту населення, законності і правопорядку та депутатської етики.Селищний голова Валерій КОСТИЛЬОВ