ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XIV

Скликання:

VIII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

117

Дата реєстрації:

27.01.2022

Проголосовано:

27.01.2022 13:26:35

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  16
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 117У К Р А Ї Н АЛЮБЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДАЧЕРНІГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯР І Ш Е Н Н Явід 27 січня 2022 рокусмт.ЛюбечПро матеріальнудопомогу Лапуцькому О.В.Розглянувши заяву Лапуцького Олексія Васильовича, мешканця с. Великий Зліїв, вул. Зарічна, буд. 31 про надання матеріальної допомоги на лікування, керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до положень Програми соціального захисту населення «Турбота» у Любецькій селищній раді на 2021 рік, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регламенту, освіти, культури, молоді і спорту, охорони здоров’я, питань соціального захисту населення, законності і правопорядку та депутатської етики, селищна радаВИРІШИЛА:
 1. Надати Лапуцькому Олексію Васильовичу матеріальну допомогу на лікування в сумі 5000,00 грн ( п’ять тисяч грн. 00 коп.).

 2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань регламенту, освіти, культури, молоді і спорту, охорони здоров’я, питань соціального захисту населення, законності і правопорядку та депутатської етики.Селищний голова Валерій КОСТИЛЬОВ